بگ پارچه ای و تاثیر چاپ درکسب وکار

folder_openپلاستیک, محیط زیست
commentبدون دیدگاه

ساک دستی سوزنی چیست؟

ساک دستی سوزنی وسیله ای که برای حمل کاتالوگ و بروشور و انواع هدایای تبلیغاتی دارای بیشترین مصارف در نمایشگاه هاوفروشگاه ها می باشد.شرکت ها و موسسات .ساک دستی پارچه ای را در اندازه مورد نیاز خریداری کرده و لوگو خود را روی ان بوسیله چاپ سیلک(دستی) وچاپ دستگاهی چاپ می کنند
یک فروشگاه یا غرفه دار نمایشگاه برای اینکه بتواند از بیشترین بهره تبلیغاتی استفاده کند از می تواند از ساک دستی های پارچه ای و ساک دستی سوزنی استفاده کند.دیگر ویژگی مهم کیسه های پارچه ای سوزنی ارزان بودن آن است که می توان با هزینه کم و به صرفه تبلیغات خوب و موثری را انجام داد.

چرا ساک پارچه ای ؟

ساک دستی پارچه ای یکی از محصولات تبلیغاتی و هدایای تبلیغاتی با دوام است که نسبت به مواد مورد استفاده در تولید آن تعریف و قیمت گذاری می شود. قیمت ساک دستی پارچه ای نسبت به خصوصیات و ویژگی های پارچه مورد استفاده در تولید آن مقاومت و دوام آن تعریف می شود.ساک دستی سوزنی 60 گرمی و 90 گرمی نسبت به وزن کالای مورد استفاده در آن تعریف شده و دسته بندی می شود. اگر شما کالایی سنگین (بالای 10 کیلوگرم) دارید، حتما از ساک دستی پارچه ای 90 گرمی استفاده کنید و باید حتما از ساک دستی سوزنی بغل کاست و ساک دستی سوزنی کف کاست استفاده کنید؛ که بتوانید کالایی با حجم بیشتر درون آن قرار دهید. ساک دستی سوزنی دسته دار بندی هم یکی دیگر از آپشن های مورد استفاده در تولید ساک دستی پارچه ای است که به مقاومت و زیبایی بیشتر ساک دستی پارچه ای کمک شایان توجهی می کند.

کاربردهای ساک دستی پارچه ای

ساک دستی پارچه ای کاربردهای متفاوتی به عنوان هدایای تبلیغاتی یا ابزار تبلیغاتی دارد.می‌توانید آن را به عنوان هدیه تبلیغاتی با چاپ طرح‌های زیبا و آدرس و مشخصات خود، به عنوان هدیه در اختیار مشتریان بگذارید. در این صورت، مخاطبانی که این هدیه را دریافت می‌کنند، بر خلاف کیسه های پلاستیکی همیشه این ساک خرید را در کیف خود نگه می‌دارند و دائما از آن استفاده می‌کنند.روش دیگری که می‌توانید از مزایای ساک دستی پارچه ای بهره‌مند شوید این است که محصولات خود را در این ساک‌ها به دست مشتری برسانید. با این کار، به مقدار قابل ملاحظه‌ای مصرف کیسه‌های پلاستیکی را کاهش می‌دهید. همچنین، محصولات خود را به شکلی شکیل ‌تر و جذاب ‌تر به مشتری تقدیم می‌کنید.

مزایایی که ساک دستی پارچه ای برای تبلیغات کسب‌و‌کار شما دارد چیست؟

این روزها، اقلام تبلیغاتی، تنوع زیادی دارند. با توجه به نوع کسب و کار خود می‌توانید هر کدام را که از نظر بودجه و سایر موارد، مناسب شما و مخاطبان‌تان بود، انتخاب کنید. تبلیغات در دنیای امروزی، بسیار متنوع شده است. نه تنها در فضای دیجیتال، رسانه‌های چاپی و رسانه‌های اجتماعی می‌توانید تبلیغ کسب و کار خود را قرار دهید بلکه هنوز هم می‌توانید از تبلیغات فیزیکی استفاده کنید.یکی از روش‌های تبلیغات، تبلیغ کردن روی بسته بندی‌ و پاکت آماده محصول به مشتریان است. فروشگاه‌های بزرگ را تصور کنید که محصولات فیزیکی برای فروش دارند. این دسته از کسب و کارها، باید به فکر روشی نوین برای تحویل محصول به دست مشتری باشند.اولین چیزی که به ذهن هر کسی می‌رسد، تهیه  ساک‌ دستی پارچه ای و ساک دستی کاغذی به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی پرکاربرد است.  ساک دستی پارچه ای، انتخاب بهتری است و مزایای فراوانی دارد. چه برای تحویل محصول به مشتری، چه برای تبلیغات آتی، می‌توانید ساک دستی پارچه ای را در نظر بگیرید و مطمئن باشید که روش تبلیغاتی خوبی را انتخاب کرده‌اید.

انجام تبلیغات با استفاده از ساک دستی به روش های دیگر

ساک دستی پارچه ای ، یکی از اقلامی است که می‌توانید به عنوان تبلیغات، روی آن حساب کنید. لازم نیست که حتما این ساک دستی سوزنی ، از طریق خود شما به دست مشتری برسد. لزومی ندارد که حتما محصولی برای فروش داشته باشید تا آن را در پاکت پارچه ای قرار دهید. می‌توانید ساک دستی پارچه ای مورد نیاز برای فروشگاه‌های مختلف را تهیه کنید و از آنها بخواهید که با این روش، توزیع آنها را بر عهده بگیرند.

مزایای استفاده از این ساک دستی پارچه ای چیست؟

حمل راحت کالای خریداری شده برای مشتری
ماندگاری و دوام بیشتر نسبت به نایلون های تبلیغاتی
حمل کالای سنگین تر نسبت به نایلون های تبلیغاتی
چاپ لوگو روی ساک دستی تبلیغاتی و ساک دستی پارچه ای و سوزنی از ماندگاری بیشتر برخوردار است.
استفاده چند باره مشتری از کیسه های پارچه ای
تجدید پذیری و توانایی بازیافت کیسه پارچه ای در محیط زیست
کارایی بسیار زیاد نسبت به هزینه پرداختی
به علت دوام بالا می توان بهترین بهره تبلیغاتی برای کار شما را داشته باشد.

مزایای استفاده از ساک دستی پارچه ای برای تبلیغات

ساک دستی پارچه ای کاملا کاربردی و مورد نیاز است. همه ما وقتی به خرید می‌‌رویم با چندین کیسه پلاستیکی به خانه برمی‌گیردیم. ساک دستی پارچه ای می‌تواند جایگزین خوبی برای این همه پلاستیک باشد. اکثر افراد، یک ساک دستی پارچه ای در کیف خود دارند تا از مصرف بی‌رویه‌ی پلاستیک جلوگیری کنند. از این فرصت استفاده کنید و نام تجاری خود را به همه دوستداران طبیعت معرفی کنید.ساک دستی پارچه ای به دلیل دوام بالا به مدت طولانی، قابل استفاده است و برای همه اقشار قابل استفاده است. به همین دلیل ممکن است که ماه‌ها و حتی سال‌ها دست مخاطبان شما باقی بماند. در واقع با صرف هزینه خیلی کم ، می‌توانید به مدت حداقل یک سال، نام و نشان تجاری خود را به دیگران نشان دهید و کسب و کار، خدمات و محصولات‌ تان را تبلیغ کنید. روزها همه‌ی ما بیشتر از همیشه به حفظ محیط زیست اهمیت می‌دهیم. یکی از روش‌های عالی برای حفظ محیط زیست، کمتر کردن مصرف پلاستیک است. کیسه‌های پلاستیکی، یکی از مضرترین مواد برای آینده‌ی طبیعت هستند. باید تا جایی که می توانیم، از این کیسه‌های پلاستیکی استفاده نکنیم. ساک دستی سوزنی به دلیل تجدید پذیر بودن آن جایگزین مناسبی برای کیسه های پلاستیکی است.با ارائه‌ی ساک دستی پارچه ای به عنوان هدیه، هم خودتان قدم مهمی در جهت حفظ محیط زیست برمی‌دارید هم برای دیگران برای استفاده از کیسه پارچه ای، فرهنگ‌سازی می‌کنید. این کار، به مخاطبان نشان می‌دهد که برای طبیعت ارزش قائل هستید و مسلما کسی که به طبیعت احترام می‌گذارد، برای پول و وقت و انتخاب مشتری نیز اهمیت قائل است.ساک دستی پارچه ای قابل شست و شو است و در صورت کثیف شدن می‌توان بارها شست و مجددا استفاده کرد. اگر کیفیت چاپ خوبی داشته باشد و اگر چاپخونه معتبری را برای چاپ ساک دستی پارچه ای انتخاب کنید، مطمئن خواهید بود که طرح و رنگ و نوشته‌های آن با شست و شو پاک نمی‌شود.

ساک دستی پارچه ای فضای کافی برای طراحی دارد.

ساک دستی پارچه ای نسبت به بسیاری از اقلام دیگر تبلیغاتی، فضای بیشتری برای طراحی دارد. چون فضای بزرگتری دارد، به راحتی می‌توانید در طراحی آن خلاقیت داشته باشید. علاوه بر نام برند، لوگو و اطلاعات تماس، می‌توانید یک طرح اختصاصی جذاب برای خود طراحی کنید. از هر دو طرف ساک دستی پارچه ای می توانید استفاده کنید و اگر مایل باشید می‌توانید در هر دو طرف آن، طرح مناسبی و جذاب چاپ کنید.

ساک دستی پارچه ای برای همه اقشار جامعه مناسب است.

ساک دستی پارچه ای یک وسیله کاربردی برای اقشار جامعه است. هر کسی چه پیر چه جوان، چه زن و چه مرد، به این ساک دستی نیاز پیدا می‌کند تا وسایل خود را جابه‌جا کند. به همین دلیل، فرقی نمی‌کند که مخاطب شما را چه قشری از مردم تشکیل می‌دهند. برای همه می‌توانید این هدیه تبلیغاتی را تهیه کنید. تنها نکته‌ای که باید در نظر بگیرید این است که طراحی و رنگبندی آن، مطابق با کار ونیاز و سلیقه خود و مخاطب تان باشد.

ساک دستی پارچه ای قیمت مناسبی دارد.

یکی از ویژگی‌های ساک دستی پارچه ای این است که با توجه به دوام قابل قبول و فراگیری کاربردی آن، قیمت بسیار مناسبی دارد. حتی با توجه به ابعاد و جنس پارچه، می‌توانید هزینه‌های آن را کاهش دهید. ساک دستی پارچه ای مثل یک بیلبورد متحرک است که جلوی چشم تعداد زیادی از افراد قرار می‌گیرد. در نتیجه با توجه به گستردگی که دارد، ارزش هزینه کردن دارد و یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند است.اگر برای خرید ساک دستی پارچه ای شک داشتید، حتما این نکات، شما را متقاعد می‌کند تا برای تبلیغ، از این ابزار استفاده کنید. کافی است تا از یک طراح خوب بخواهید تا ساک دستی شما را طراحی کند و منتظر دیدن نتایج آن باشید.

 

از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد:

ساک دستی پارچه ای چندین بار قابل استفاده است.
ساک دستی پارچه ای هدیه‌ای نیست که فقط یک بار استفاده کنید. این ساک‌ها قابل شست و شو هستند و می‌توانید تا مدت‌های طولانی از آن استفاده کنید. همین مسئله باعث می‌شود که تبلیغات شما برای مدت طولانی در معرض دید مخاطبان قرار بگیرد.گفتنی است کیسه پارچه ای با چاپ با کیفیت عالی هرگز با شست و شوی آن پاک نمی شود.

 

ساک دستی پارچه ای متنوع است.

ساک دستی پارچه ای از نظر کیفیت و ابعاد، تنوع خوبی دارد. با توجه به بودجه و نیاز خود می‌توانید ساک مناسب را انتخاب کنید. ساک دستی هایی که از جنس برزنت تهیه می‌شوند، گران‌ترین نوع ساک دستی هستند. البته دوام آنها بسیار بیشتر است و ارزش هزینه کردن دارد. ساک دستی پارچه ای آماده نسبت به ساک دستی دوختی قیمت ارزانتری دارد.

 

ساک دستی پارچه ای مناسب برای همه کسب و کارها

ساک دستی سوزنی با توجه به اینکه برای همه اقشار جامعه کاربرد دارد، در نتیجه برای تبلیغ انواع کسب و کارها مناسب است. فرقی نمی‌کند که چه نوع کسب و کاری داشته باشید، در هر صورت می‌توانید ساک دستی مناسب برای تبلیغ کار خود را طراحی و چاپ کنید.

ابعاد متفاوت

ساک دستی پارچه ای ابعاد مختلفی دارد. اگر قصد دارید ساک دستی را برای ارائه محصولات فروخته شده به مشتری استفاده کنید، می‌توانید ابعاد مورد نظرتان بسته به کار و نیاز و سلیقه خود از بین انواع مختلف آن انتخاب کنید.اگر محصولات بزرگ و حجیم دارید، ساک هایی انتخاب کنید که بغل کاست هستند و دارای دسته محکم‌تراست. ساک‌های کوچک برای محصولات کوچک‌تر و سبک‌تر مناسب است.

 

فضای کافی برای چاپ

ساک دستی پارچه ای فضای نسبتا بزرگ و مناسبی برای چاپ دارد. هر اطلاعاتی که لازم است به مشتری منتقل کنید را می توانید به راحتی روی این ساک‌ها چاپ کنید. فضای تبلیغات روی ساک دستی پارچه ای به اندازه‌ای است که به راحتی از فواصل دور نیز برند و لوگوی شما دیده می‌شود. از هر دو طرف ساک پارچه ای می‌توانید برای چاپ و تبلیغات استفاده کنید.

 

ساک دستی پارچه ای آماده

ساک دستی پارچه ای آماده به این دلیلی که دارای مقاومت زیادی است در بین بازدید کنندگان نمایشگاهی از جایگاه خاصی برخوردار است. قیمت ساک دستی سوزنی در تعداد کم نسبت به ساک دستی پارچه ای در تعداد 1000 عدد بیشتر است و اگر شما دنبال ساک دستی آماده ارزان پارچه ای هست برایتان بصرفه است که از ساک دستی سوزنی در تعداد 1000 عدد استفاده کنید. قیمت چاپ روی ساک دستی آماده پارچه ای با قیمت چاپ روی 1000 عدد ساک دستی پارچه ای برابر است .از دیگر مزایای ساک دستی ارزان پارچه ای آماده را می توان مقاومت بالای آن در برابر باران و خیس شدن نامید و این می توان به وسیله آن اقلام چاپی و یا هدایای تبلیغاتی با وزن بیشتری را حمل و نقل کرد. اگر شما در نمایشگاه می خواهید به مشتریان خود هدایای تبلیغاتی بدهید و این هدایای تبلیغاتی دارای وزن زیادی است برای استحکام بیشتر می توان از ساک دستی پارچه ای در تعداد کم استفاده کنید.در این نمایشگاه ها شما می توانید اقلام و اجناس بیشتری را به مخاطبان و بازدیدکنندگانی که در نمایشگاه برای دیدن نمونه کارهای شما آمده اند، بدهید و تبلیغات خود را به صورت گسترده تری در اختیار این مشتریان قرار دهید.اگر به عنوان یک شهروند مسئول، برای حفظ محیط زیست ارزش قائلید، بهترین هدیه تبلیغاتی که می‌توانید در اختیار مخاطبان خود بگذارید، ساک دستی پارچه ای آماده است. با تهیه ساک دستی پارچه‌ ای، هدیه‌ای کاربردی و ماندگار به مخاطب خود می‌دهید و قدمی کوچک در جهت حفظ محیط زیست برمی‌دارید.

تنوع رنگ در ساک دستی پارچه‌ای آماده

تنوع رنگ در ساک دستی پارچه ای آماده یکی دیگر از مزایای این ساک دستی ها در تعداد کم به شمار می آید. اگر شما هم مایل باشید ساک دستی سوزنی آماده در تعداد کم سفارش بدهید ، بسیار خوشحال می شوید که بتوانید از رنگ های موجود در آن چند رنگ را انتخاب کرده و بتوانید نسبت به رنگ سازمانی خود از رنگ های موجود در ساک دستی آماده استفاده کنید. در انتخاب ساک دستی کاغذی آماده این تنوع رنگ بیشتر دیده می شود اما اگر شما ساک دستی کرافت آماده بخواهید به سختی می توانید رنگ های مختلف را در آنها پیدا کرده و نسبت به سلیقه خود و برند خود از این ساک دستی ها استفاده کنید. بالعکس ساک دستی پارچه ای آماده به دلیلی تنوع که دارد می تواند انتخاب بسیار خوبی برای شما باشد .

چرا باید به جای ساک دستی کاغذی از ساک دستی پارچه ای استفاده کرد؟

ساک دستی پارچه ای یک جایگزین برای ساک دستی کاغذی است که  البته ساک دستی کاغذی در مواردی که زیبایی مهم تر از قیمت و ماندگاری می باشد بهترین گزینه پیش رو ساک دستی کاغذی می باشد ، اما وقتی برای یک شرکت که نمایشگاه شرکت کرده و به دنبال جنسی تقریبا ارزان وشیک می باشد تا هدایای تبلیغاتی و کارت ویزیت خود در نمایشگاه را داخل آن قرار دهد ، بهترین گزینه پیش روی شرکت ساک دستی سوزنی می باشد .ساک دستی پارچه ای وزنی حدود 2.5 کیلوگرم را تحمل می کند . انواع و اقسام مختلفی از ساک دستی سوزنی در بازار موجود است. پیدا کردن ساک دستی پارچه ای که از نظر سایز و رنگ مد نظر شما باشد راحت و آسان است، اما شما می دانید که همه ساک های دستی پارچه ای مثل هم نیستند و این تفاوت در کیفیت آن هاست و ممکن است که ساک دستی پارچه ای با مشخصاتی مثل هم پیدا کنید ولی کیفیتشان با هم تفاوت داشته باشند.کاربردی بودن هدایای تبلیغاتی صاحبان کسب‌وکار را به اهداف بازاریابی خود نزدیک می‌کند. هر چقدر محصولی که به عنوان هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته می‌شود، بیشتر در طول روز مورد استفاده قرار بگیرد، نام برند را بیشتر در معرض دید مخاطبان قرار می‌دهد. چاپ ساک دستی تبلیغاتی برای شرکت ها یکی از همین هدایای تبلیغاتی پرکاربرد است.ساک‌های دستی تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی مقرون‌ به‌ صرفه‌ ای برای کسب‌وکارها محسوب می‌شود. شما می‌توانید انواع این ساک‌ها را با توجه به بودجه مورد نظر با نام و لوگوی برند خود سفارشی‌سازی کنید و آنها را در نمایشگاه‌‌ها، فروشگاه‌ها، بوتیک‌ها و جاهایی که خدمات مرتبط با کسب‌وکار شما ارائه می‌شود به دست مشتریان و مخاطبان خود برسانید.بیشتر افراد برای خرید روزمره از ساک‌های دستی استفاده می‌کنند. ساک دستی پارچه‌ای به راحتی تا می‌شود و با اشغال کمترین جا در کیف و کوله‌پشتی افراد می‌تواند همیشه همراه آنها باشد.

تنوع ساک دستی‌های کاغذی و پارچه ای به چه صورت تقسیم می‌شود ؟

ساک سوزنی: یکی از انواع ساک پارچه‌ای است که در دو نوع دوختی و پرسی تولید می‌شود. این ساک‌ها مزیت‌های زیادی برای در نظر گرفتن به عنوان هدیه تبلیغاتی دارند. ساک‌های سوزنی را می‌توان در رنگ‌های متنوع انتخاب کرد و هر طرحی را روی آن چاپ کرد. اندازه این ساک‌ها به گونه‌ای است که فضای لازم برای انتخاب طرح لوگو و شعار برند را به راحتی در اختیار طراح قرار می‌دهد.ساک‌های سوزنی انعطاف‌پذیری زیادی در برابر پارگی و کشیدگی دارند و می‌توان وسایل زیادی را در آنها قرار داد. همچنین این سا‌ک‌ها در برابر وزن بالا نیز از مقاومت خوبی برخوردارند. بیش از سه سال می‌توان از ساک‌های سوزنی استفاده کرد بنابراین این ساک‌ها در مدت طولانی در معرض دید مخاطبان قرار می‌گیرند و نام برند شما را در ذهنشان تثبیت می‌کنند.

ساک پارچه‌ای:ساک پارچه‌ای به دلیل دوام بیشتر، انعطاف‌پذیری و تحمل وزن زیاد یکی از بهترین ساک‌های دستی‌ تبلیغاتی به شمار می‌آید. ساک‌های پارچه‌ای در برابر پارگی و کشیدگی مقاوم هستند و می‌توانند سال‌های زیادی مورد استفاده مخاطبان قرار بگیرند. بنابراین این ساک‌ها تبلیغ خوبی برای کسب‌وکار شما محسوب می‌شوند.یکی از مزایای مهم ساک‌های پارچه‌ای این است که افراد را از استفاده از کیسه‌های پلاستیکی بی‌نیاز می‌کنند و در نتیجه به حفظ محیط زیست کمک می‌کنند. هدیه دادن ساک‌ دستی تبلیغاتی پارچه‌ای به مخاطبان نشان می‎‌دهد کسب‌وکار شما به فکر محیط زیست است.ساک‌های پارچه‌ای در سه نوع متقال، کتان و سوزنی در بازار ارائه می‌شوند. ساک متقال با قابلیت شست‌وشو و اتو، تحمل وزن حداقل 12 کیلوگرم و پذیرش چاپ طرح‌های مختلف نسبت به انواع ساک‌های دستی ارجحیت دارد.

ساک دستی کاغذی : ساک‌های دستی کاغذی در دو نوع مقوایی و کرافت تولید می‌شوند و هر کدام کارآیی مختص خود را دارند. ساک دستی مقوایی از کاغذ گلاسه تهیه می‌شود و ساک دستی کرافت با کاغذ کرافت ساخته می‌شود.کاغذ گلاسه با قابلیت اجرای هر گونه طرح و رنگ و ایجاد بهترین چاپ، برای تهیه ساک دستی آماده گلاسه کاغذی بسیار مناسب است. پرکاربردترین مقوای گلاسه برای ساخت ساک دستی نوع 170 گرمی آن است.ساک دستی آماده کرافت از کاغذی مقاوم تهیه می‌شود. رنگ آن خاکی است و قابلیت پذیرش چاپ سیلک را دارد. این ساک‌ها بیشتر برای حمل مواد غذایی در رستوران‌ها، نانوایی‌های صنعتی و… استفاده می‌شوند.صاحبان برندها می‌توانند ساک دستی کرافت را با کاغذ وزن بالا سفارش دهند و لوگوی خود را به صوت تک‌رنگ یا دورنگ روی این ساک‌ها چاپ کنند. این ساک‌ها از دوام خوبی برخوردارند و با توجه به رنگ منحصربه‌فردشان حس کلاسیکی به مخاطبان می‌بخشند. در ضمن شما می توانید ساک دستی آماده را در تیراژ پایین سفارش داده و بصورت چند ساعته دریافت کنید .

ساک کتان :با توجه به جنبه‌های زیست‌محیطی و دوام زیاد آن در استفاده مکرر، به مدت طولانی توسط مخاطبان مورد استفاده قرار می‌گیرد. با استفاده از تکنولوژی چاپ سیلک اسکرین می‌توان به راحتی روی ساک لوگو و نام برند را چاپ کرد. بعضی کسب‌وکارها برای ایجاد تمایز از گلدوزی روی پارچه نیز استفاده می‌کنند و از این طریق زیبایی دوچندانی به ساک‌های کتان می‌بخشند.

چرا از ساک دستی های پارچه ای برای تبلیغات خود استفاده می کنیم ؟

فاکتورهای زیررا می توان ازجمله عواملی دانست که از ساک دستی های پارچه ای برای تبلیغات خود استفاده می کنیم :

قیمت ساک دستی‌های پارچه‌ای نسبت به کالاهای تبلیغاتی دیگر به صرفه‌تر است.

اولین معیاری که ما پس از تصمیم گیری برای تبلیغ خود یا کالای مورد نظر خود مورد بررسی قرار می دهیم قیمت تبلیغات است. ما می توانیم برای تبلیغ کالای خود از بیلبوردها که قیمت آنها از ۱۰ میلیون حدودی شروع میشود و در بهترین مناطق به حدوده ۵۰۰ یا ۶۰۰ میلیون و یا شایدم بیشتر ختم می شود، استفاده کنیم و یا از تبلیغاتی که در تلویزیون رواج دارد استفاده کنیم که فکر نکنم آن هم قیمتی پایینی برای ما داشته باشد. اما اگر بخواهیم ریزبینانه به این قضیه نگاه کنیم به این سوال می رسیم که این تبلیغات آیا امروزه نسبت به قیمتی که برای ما دارند آیا بازدهی لازم را هم دارند. با کمی تحقیق می توانیم به این نتیجه برسیم که باید از تبلیغات کوچکتری استفاده کنیم و سپس برای پیشرفت کارمان تبلیغات را بیشتر و بیشتر کنیم . می توانیم برای این منظور از ساک دستی پارچه ای و امثال آن استفاده کنیم که هم دارای ماندگاری بالا است و هم برای محیط زیست ضرری ندارد. ساک دستی های پارچه ای قیمت نزدیکی به ساک دستی های نایلونی دارند ولی دارای ماندگاری بالاتری هستند.

ماندگاری بالا از جمله مزیت های ساک دستی سوزنی نسبت به دیگر اقلام تبلیغاتی است.

شما در انتخاب روش تبلیغاتی که برای کالای خود انجام میدهید حتما ماندگاری را هم در نظر می گیرید. ماندگاری بالای یک کالا می تواند شما را در رسیدن به هدفتان ماندگار تر کند. شما می توانید روش های تبلیغاتی را انتخاب کنید که ماهیانه یا روزانه باید آنها را تمدید کنید و اگر آنها را تمدید نکنید مطمئنا شاید زود دیده شوید و زود هم از یادها برویم بخاطره همین ماندگاری روش تبلیغات یکی از مهمترین عوامل در به نتیجه رسیدن و به هدف نزدیک شدن شما باشد. ساک دستی پارچه ای را می توان به علت ماندگاری بالا یکی از روش های بسیار خوب تبلیغاتی دانست بدین صورت که شما میتوانید ۱۰۰۰ عدد ساک دستی سوزنی با طرح و لوگو خود چاپ کنید و در طول ۳ ماه تا یکسال کم کم ساک دستی سوزنی با تبلیغات خودتان را به مشتریانتان بدهید . هر ساک دستی پارچه ای میتواند بطور میانگین بین ۱۵ تا ۱۷ بار دست به دست مورد استفاده قرار گیرد.

یکی دیگر از مزیت‌های ساک دستی پارچه‌ای کارایی بالای آن است.

کارایی داشتن هر روش یا هر کالای تبلیغاتی یکی از ویژگی های مهم آن کالا می تواند باشد . اگر شما روش یا کالایی را به مشتریان خود بدهید که کارایی آن به زمان یا روزه خاصی بستگی داشته باشد و پس از اتمام آن زمان کالا درون سطل آشغال قرار گیرد آیا شما می توانید بگویید که آن کالا کارایی زیادی برای شما دارد. ساک دستی های پارچه ای یکی از انواع کالاهای تبلیغاتی هستند که بروشور و کاتالوگ خود را درون آن قرار داده و به مشتریان خود می دهید و مشتریان پس از آن از ساک دستی سوزنی در مکان های دیگر و برای کارهای دیگر هم استفاده می کنند.

یکی دیگر از مزیت های ساک دستی سوزنی سازگاری آن با محیط زیست است.

امروزه بسیاری از مشتریان ما بدنبال کالاهایی هستند که به محیط زیست ضربه وارد نکنند و قابل بازیافت باشند. نایلون های تبلیغاتی شاید بدلیلی که این ویژگی را دارا نیستند امروزه حضورشان در سبد کالایی مردم کم و کمتر می شود و یا شاید سررسید تبلیغاتی که در ساخت آنها از کاغذ و درختان استفاده می شود یکی دیگر از مثال هایی باشد که بتوان در این مورد به آن اشاره نمود. ساک دستی های پارچه ای به دلیل قابل بازیافت بودن و دوستدار محیط زیست بودن یکی از کالاهایی است که امروزه بیشتر مورد توجه قرار می گیرند .

 

چاپ ساک دستی سوزنی چگونه انجام می شود؟

چاپ ساک دستی پارچه ای در بیشتر مواقع به وسیله چاپ سیلک(دستی) انجام می پذیرد که در زیر توضیح نحوه کار این نوع چاپ بصورت کامل برای شما کاربران عزیز داده شده است.

چاپ سیلک اسکرین روی ساک دستی پارچه ای چگونه انجام می شود؟

وقتی مرکب یا هر ماده دیگر قابل چاپ از یک ورقه استنسیل عبور داده شود، رنگی که از نقاط باز استنسیل عبور کرده است، بر روی سطح زیرین اثر خواهد گذاشت. اگر مرکب را از توری به وسیله کاردک عبور دهیم، عمل چاپ انجام خواهد پذیرفت. باید توجه داشت که منافذ توری برحسب مورد، بسته یا باز گذاشته شده است. نقاط باز همان سطوح تصویر است که باید مرکب از توری عبور کند و بر روی جنس زیرین اثر گذارد. نقاط بسته به همان سطوح غیر تصویر است که مرکب نباید از آنها عبور کند. چاپ سیلک اسکرین در میان هنرمندان نقاش نیز جایگاه و ارزشی خاص دارد. به دلیل اختصار و آسان کردن کار در این مطالب تنها به نام اسکرین بسنده خواهیم کرد.

 

چگونگی پیدایش و تکامل چاپ اسکرین

در مطالعه سیر تکامل چاپ سیلک اسکرین باید به این نکته توجه داشت که این روش از سالیان پیشین به صورت استنسیل کاملا متداول بوده است.
هنرمندان شرقی با استفاده از تکنیک استنسل، طرحهای زیبایی را بر روی پارچه و کاغذ آفریده اند. ژاپنی ها در برش دقیق و ظریف استنسیل بسیار مجرب هستند. در یک طرح ژاپنی، مرکز دایره با طرحهای آزاد دیگر که باید دور آنها کاملا باز باشد با مهارتی تمام و ارتباطی ظریف مثل موی انسان در جای خود نگه داشته شده است

 

توری در چاپ سیلک اسکرین

در مسیر تکامل کار استنسیل و برای آزادسازی کار، صنعتگری ماهر با استفاده از تار ابریشم، توری ظریف، محکم و با دوامی بافت که می توانست نگهدارنده چنین استنسیل ظریفی باشد، این عمل سرآغاز حرکت ( چاپ سیلک اسکرین) به معنای امروزی آن است.
مسئله ابداع چاپ سیلک اسکرین را نمیتوان به یک نفر نسبت داد و این ابداع مثل ابداع گوتنبرگ و سنفلدر و یا کلیک دانست ولی چیزی که مسلم است استفاده از قاب و کشیدن توری به روی آن و درست کردن شابلون (یا استنسیل بدون پل ارتباطی) به صورت امروزی در اروپا توسط (ساموئل سیمون) اهل منچستر انگلستان در سال ۱۹۰۷ به ثبت رسید.
با گذشت زمان، توری های ابریشمی جای خود را به توریهای نایلونی، پلی استر، فلزی یا دیگر مواد ساخته دست بشر داده است. به هر ترتیب استفاده از توری در روش استنسیل چاپ سیلک اسکرین را به وجود  آورد که امروزه تحت عنوان (اسکرین پروسس)  یکی از چهار روش مهم صنعت چاپ محسوب می شود .

 

ویژگی‌های چاپ اسکرین روی ساک دستی پارچه ای

از سال ۱۹۲۰ میلادی چاپ اسکرین علاوه بر روی پارچه روی مواد دیگر نیز متداول شد. اقتصادی بودن این روش برای تکثیر کارهای کم تیراژ، سادگی نسبی عملیات اجرایی، انتقال ضخامت بالایی از مرکب به روی جسم چاپ شونده، قابلیت چاپ بر روی مواد مختلف، پیچیده نبودن تکنولوژی ماشین آلات، هزینه کم اجرایی، نیاز به سرمایه گذاری کمتر نسبت به دیگر روشهای چاپ و زیبایی چاپ اندک اندک موفقیت چاپ اسکرین را در عرصه صنعت تثبیت کرد

مراحل چاپ سیلک اسکرین روی ساک سوزنی

1. در این روش از پارچه های توری با روزنه های بسیا ر ریز استفاده می گردد.
2. توری در قابی چوبی ثابت می شود سپس بخش هایی از تصویر نباید رنگ شود با لاک های حساس پوشیده میشود. ( این قاب های توری را شابلون یا کلیشه می‌نامند.)
3. سپس مرکب چاپ یا رنگ را با فشار کاردک به سطح چاپ شونده منتقل میگردد و مرکب فقط از بخش هایی که مسدود شده به کاغذ یا سطح چاپ شونده منتقل میگردد و تصویر روی ساک دستی پارچه ای ظاهر میشود.

با چاپ سیلک میتوان برروی انواع اشیاء مانند پارچه ، چینی ، چوب ، سرامیک ، فلز انواع کاغذ و مقوا و طلق های پی وی سی و … چاپ را انجام داد. این نوع چاپ برای تبلیغات بر روی انواع ساک های سوزنی، نایلونی، پوشه دکمه دار، سررسید و جلد مدارک نیز استفاده می گردد

نکته: میتوانید به مطالب دیگر ما در این خصوص مراجعه فرمایید.  

کیسه پارچه ای و کاربردهای آن

برای چاپ روی ساک دستی سوزنی می توان به صورت دورو و یک رو چاپ رو انجام داد که قیمت  یک و دورو کار متفاوت است .
می توان از دسته اضافی بر روی ساک پارچه ای یا سوزنی استقاده کرد و قیمت ان به ساک دستی سوزنی اضافه می گردد.
ساک سوزنی در رنگ های مختلف قابل خریداری است که میتوان رنگ مورد علاقه خود را تهیه کنید .

Tags: , , , , , , , ,

Related Posts

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranrecy/domains/iranrecycler.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/iranrecy/domains/iranrecycler.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5427