کیسه های پارچه ای و کاربردهای آنها

folder_openپلاستیک, محیط زیست
commentبدون دیدگاه

کیسه های خرید پارچه ای جایگزینی سازگار با محیط زیست، عملی و مقرون به صرفه برای انواع کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف هستند. استفاده از کیسه های خرید پارچه ای قابل استفاده مجدد با کاهش آلودگی و صرفه جویی در انرژی به محیط زیست کمک می کند، به علاوه تغییر به کیسه های خرید قابل استفاده مجدد می تواند در درازمدت باعث صرفه جویی در هزینه ها شود. طیف گسترده ای از انواع کیسه های پارچه ای قابل استفاده مجدد در بازار موجود است.

سالانه بیش از 1 میلیون پرنده، لاک پشت و بسیاری از جانوران دریایی دیگر به دلیل وجود کیسه های پلاستیکی جان خود را از دست می دهند. حیوانات می توانند کیسه های شناور در اقیانوس را با جانورانی مانند پلانکتون و چتر دریایی اشتباه بگیرند، هنگامی که آنها آن را می خورند، پلاستیک دستگاه گوارش آنها را خفه می کند. سایر حیوانات نیز ممکن است پس از گیرکردن در کیسه های پلاستیکی غرق شوند؛ بنابراین، ما با استفاده از کیسه های پارچه ای و قابل استفاده مجدد می توانیم به این حیوانات کمک کنیم.

کیسه های پارچه ای و کاربردهای آنها

انواع مختلفی پارچه برای تولید انواع کیسه های خرید وجود دارند که ویژگی های متفاوتی مانند وزن، مقاومت، امکان چاپ و قابلیت شستشو و بازیافت دارند. انتخاب نوع کیسه پارچه ای به هدف استفاده شما از آن بستگی دارد، برخی تنها برای خریدهای روزانه از آن استفاده می کنند، برخی برای بسته بندی و ذخیره مواد غذایی یا لوازم و برخی نیز برای حمل لوازم مورد نیاز برای سفر یا پیک نیک ها. بگ های خرید و حمل و نقل می توانند لوازم جانبی شیک و در عین حال کاربردی باشند که معمولاً به عنوان اقلام تبلیغاتی یا هدایا در فروشگاه ها در گردش هستند. انواع کیسه های پارچه ای عبارتند از:

انواع کیسه های پارچه ای و کاربردهای آنها

1- کیسه های نخی، پنبه ای یا کتان

کیسه های نخی رایج ترین نوع کیسه های خرید هستند، این محصول با الیاف طبیعی مانند پنبه سنتی، پنبه ارگانیک یا کیسه های پنبه ای بازیافتی ساخته می شود. اگرچه پنبه سنتی از یک منبع گیاهی تجدید پذیر ساخته می شود، اما برای رشد به مواد شیمیایی و آفت کش ها و همچنین مصرف مقدار زیادی آب نیاز دارد. با این حال، پنبه ارگانیک بدون آفت کش ها رشد می کند، که در کاهش اثرات منفی زیست محیطی تولید پنبه مفید است. کیسه های پنبه از الیاف گیاهی قابل تجزیه یا طبیعی ساخته می شود، بنابراین پس از یک زندگی به اندازه کافی طولانی و مفید، می تواند بدون ایجاد اثرات بد شدید بر روی زمین از بین برود، همچنین منابع آن قابل بازسازی هستند. بگ های نخی یا کتان بادوام هستند، به این معنی که در دراز مدت به دفعات زیادی می توانید از آنها استفاده کنید.

این یکی از انواع کیسه های پارچه ای است که می توان آن را به راحتی شست، به این معنی که ریختن مواد غذایی یا کثیف شدن به هر دلیلی آن را غیر قابل استفاده نمیکند. پنبه دارای بافت صاف و تصفیه شده ای است که می توان از آن برای خرید خواربار، خرید، لباس رسمی، گردش های نزدیک و نگهداری سبزیجات خشک در انبار استفاده کرد. همه انواع شرکت ها و سازمان های برندسازی برای ارائه محصولاتشان بگ های نخی را انتخاب می کنند، زیرا ظاهر عالی و ماندگاری طولانی تر از سایر گزینه ها دارند.

2- کیسه های جوت

جوت الیاف گیاهی طبیعیست که می تواند نخ های قوی بسازد، کیسه های پارچه ای جوت با این نخ ها ساخته می شوند، از این رو بسیار محکم هستند. گیاه جوت در مناطق پر بارندگی رشد می کند و پرورش آن به آفت کش‌های کمی نیاز دارد؛ این ماده تشکیل دهنده کیسه پارچه ای دارای منابع طبیعی تجدید پذیر است. جوت نیز یک فیبر گیاهی قابل کمپوست است، بنابراین، پس از مدت زمان مفید طولانی استفاده، می تواند بدون هیچ گونه تأثیر منفی بر محیط زیست تجزیه شود. جوت می تواند کیسه های خرید و نگهداری مواد غذایی را تولید کند، می توانید با یک کیسه خرید از جنس جوت به خرید هر نوع وسیله ای (حتی مواد غذایی یا لوازم سنگین) بروید.

کیسه های خرید پارچه ای جوت تبلیغاتی ظاهر طبیعی تری دارند که از مواد طبیعی آنها می آید که در واقع از الیاف گیاهان جوت گرفته شده است. زیبایی طبیعی آنها را برای تبلیغ فروشگاه های مواد غذایی سالم، استودیوهای یوگا و استراحتگاه ها ایده آل می کند؛ این نوع بگ های خرید قابل استفاده مجدد اخیراً محبوبیت زیادی پیدا کرده اند که آن را به گزینه ای مد روز برای شرکت ها تبدیل می کند.

3- کیسه های خرید کنفی

کنف یک فیبر طبیعیست که چندین برابر از پنبه قوی تر می باشد؛ پارچه کنف بیشتر برای منسوجات و کاربردهای صنعتی استفاده می شود. کنف می تواند در خاک های فقیر رشد کند، علاوه بر این به آب زیادی نیاز ندارد و بدون کود به خوبی رشد می کند. مهمترین تفاوت کیسه های پارچه ای کنفی و نخیدر این است که کیسه های خرید کنفی بسیار قوی و بادوام هستند در نتیجه می توانید آنها را در ماشین لباسشویی بشویید و خشک کنید. مزیت دیگر پارچه کنف این است که با مواد دیگر ترکیب می شود تا کیف های تبلیغاتی مقاوم با طرح های سفارشی را بسازند.

کیسه های پارچه ای کنفی ارزان نیستند، اما استفاده از آن در مجموع مقرون به صرفه خواهد بود، زیرا می توانید سال ها از کیسه های خرید کنفی خود استفاده کنید و هرگز آنها را دور نیندازید؛ هنگامی که آنها کثیف می شوند، شستن آنها و ادامه استفاده از آنها آسان است.

انواع کیسه های پارچه ای

4- کیسه های برزنتی یا کنواس

علاوه بر بادوام بودن، پارچه های برزنتی در رنگ ها و طرح های متنوعی در دسترس هستند؛ آنها با استفاده از مواد اولیه مختلف و Canvas با کیفیت تولید می شوند. بگ های برزنتی می تواندد وزن زیادی را حمل کنند و در عین حال یکی از بهترین گزینه ها برای تبلیغات هستند. پارچه های برزنتی چاپ شده می توانند برای طیف گسترده ای از برند ها یا مشاغل، از خدمات آموزشی یا فروشگاه های مواد غذایی، مفید باشند. این نوع از کیسه های پارچه ای بسیار مقرون به صرفه هستند و در طیف وسیعی از انواع در وب سایت های بازار و فروشگاه های محلی موجود هستند. اندازه نسبتاً بزرگ آنها این امکان را به فرد می دهد تا تمام وسایل ضروری خود را به راحتی حمل کند؛ کیف های پارچه ای برزنتی را می توان برای گردش، مسافرت یا محل کار استفاده کرد.

5- کیسه پارچه ای متقال

کیسه پارچه ای متقال نوع خاصی از بگ پارچه‌ای است که از پارچه متقال طبیعی تولید می‌شود. این ساک دستی یک محصول خاص برای مشتریانی است که دغدغه حمایت از محیط زیست دارند. پارچه های متقال مقاومت بسیار بالایی در برابر وزن و فشار دارند و بگ پارچه‌ای متقال از نظر تحمل وزن در میان سایر ساک‌های دستی، بیشترین استحکام را دارا می‌باشد.

امکان شستشو ویژگی بسیار برجسته ساک دستی متقال است که موجب می‌شود مصرف کننده بتواند بارها و بارها از آن استفاده کند.

پارچه‌های متقال پس از شستشو به حالت اولیه خود برمیگردند و همانند روز اول نو به نظر میرسند. در بین انواع ساک دستی‌ها، ساک‌ پارچه‌ای متقال دوستدار محیط زیست می‌باشد؛ به این معنا که چون از طبیعت گرفته شده است صدمه ای به طبیعت وارد نمی کنند و به راحتی جذب محیط می شوند. این محصول را می توانید هم اکنون از فروشگاه محیط زیستی ما تهیه کنید.

کیسه پارچه ای فانتزی

ویژگی های قابل اجرا روی کیسه های پارچه ای

کیسه های خرید پارچه ای معمولاً یک کیف بزرگ بدون بست با دسته های بندی است، این کیسه ها در طیف گسترده ای از مواد موجود است، اما رایج ترین مواد تشکیل دهنده کیسه های پارچه ای آنهایی بود که گفته شد. کیسه های پارچه ای در طرح های ساده، کاربردی و کلاسیک عرضه می شوند، آنها معمولاً دارای اندازه های بزرگ هستند که برای حمل تعداد زیادی خرید راحت است.

بگ های پارچه ای تاشو در سایزهای مختلف به این دلیل که می توانید آن ها را تا کنید ایده آل هستند، در صورت عدم استفاده، فضای زیادی را اشغال نمی کنند. آنها برای خرید و زمانی که به یک کیف اضافی برای حمل لوازم شخصی مانند موبایل، کیف پول و سایر وسایل ضروری کوچک خود نیاز دارید نیز مناسب هستند. پنبه، جوت و برزنت به عنوان ساک های تبلیغاتی برای چاپ جزئیات و گلدوزی عالی می باشند. هنگامی که جنس بگ پارچه ای خود را انتخاب کردید، می توان آن را مطابق با سلیقه شما شخصی سازی کرد، رنگ های زیادی از هر نوع پارچه و روش های مختلفی برای چاپ روی آن نیز وجود دارد.

کیسه پارچه ای تبلیغاتی

در راستای تبلیغات در جهت محیط زیست خیلی از کسب و کار ها و شرکت ها برای تبلیغات برند و اسمشان بر روی این کیسه های پارچه ای استفاده میکنند. همچنین شما میتوانید از ما کیسه پارچه ای با نام و لیبل خود سفارش دهید.

اندازه کیسه پارچه ای 

کیسه های پارچه ای در اندازه و طرح های مختلف کیسه پارچه ای بزرگ و کیسه پارچه ای کوچک و یا .. ارائه میشود که بر اساس نیاز مشتری تولید میشود.

منبع: پاک نام

Tags: , , , , , , , , , ,

Related Posts

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست