با هم برای ساختن ایرانی آباد تلاش می کنیم

«شرکت رویش گستر فردا» فعالیت خود را از آذر ماه 99 با نام «گروه محیط زیستی ایران سبز» (iranrecycler) آغاز کرد. این گروه با هدف بهبود وضعیت محیط زیست کشور و ساختن آینده ای روشن و سبز برای فرزندانمان تشکیل شده است. به لطف همراهی مردم عزیز کشورمان، توانستیم گام هایی هر چند کوچک در این راستا برداریم. همراهی شما، ما را برای پیمودن این مسیر دشوار دلگرم خواهد کرد.

با یاری شما، ایران را سبزتر از همیشه خواهیم کرد…

0+
محصولات سبز
0
پرنده رها شده
0
نهال کاشته شده
0+
کمپین برگزار شده

کمپین درختکاری ایران سبز

کاشت نهال در مناطق مختلف کشور با همراهی و حضور مردم عزیز برای جبران فضای سبز از دست رفته کشور

کاشت نهال با نام شما

پلاکی با نام شما یا عزیزانتان روی نهال کاشته شده نصب می شود

صدور سند یا شناسنامه نهال

سندی حاوی عکس نهال، موقعیت نهال و پیام و اسامی دلخواه شما صادر و خدمتتان ارسال می شود

امکان ارسال سند فیزیکی به سراسر کشور

در صورت تمایل، سند نهال پرینت شده به همراه یک لوح خدمتتان ارسال می گردد

کمپین پاکبان زمین: کمپینی برای زمین پاک

کمپین پاکبان زمین با هدف نجات زمین از آلودگی های زباله و پلاستیک، فرهنگ سازی در این زمینه و آگاهی بخشی به مردم در مورد اثرات رها شدن انواع پلاستیک ها، فیلترهای سیگار و سایر زباله ها در زندگی انسان ها، جانوران و گیاهان تشکیل شد. این کمپین به دو صورت حضوری در مکان هایی مشخص برای احیای آن منطقه و هم به صورت یک چالش محیط زیستی در پیج اینستاگرام ما انجام می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه کمپین پاکبان زمین مراجعه کنید.

کمپین رهاسازی پرنده: کمپینی برای اعطای حق آزادی به پرندگان

هدف از برگزاری کمپین آزادسازی پرنده، اعطای حق زندگی آزادانه در طبیعت به تمام پرندگان است. پرندگانی که با خودخواهی توسط انسان ها در قفس اسیر شده اند. در این کمپین، پرندگان وحشی اسیر شده در قفس در مکان هایی مناسب رها می شوند. شما می توانید با مراجعه به صفحه این کمپین، به تعداد دلخواه پرنده آزاد کنید. ما پس از ثبت درخواست رهاسازی شما، سندی را آماده کرده و خدمت شما ارسال می کنیم. ویدیو رهاسازی پرنده نیز، پس از برگزاری کمپین خدمتتان ارسال می شود.

امیدواریم بتوانیم با یاری و همراهی شما عزیزان، گام هایی مثبت در جهت حمایت از حیوانات برداریم و به کمک این کمپین، نگذاریم که هیچ پرنده ای در قفس و زندان انسان ها بماند.

بخشی از فعالیت های گروه ما

 

کمپین درختکاری آبان ماه 1401

کمپین پاکسازی طبیعت و جمع آوری فیلتر سیگار

کمپین آزادسازی پرنده

کمپین بازیافت کاغذ: کمپینی برای سبز نگه داشتن زمین

برای جلوگیری از قطع بی رویه درختان و کمک به وضعیت مدیریت و کنترل پسماند در کشور، تصمیم گرفتیم تا کمپینی برای جمع آوری کاغذ برگزار کنیم. در این کمپین، به ازای کاغذهای دریافتی، از ما به نام خودتان نهال هدیه می گیرید!

فروشگاه محیط زیستی ایران سبز: فروشگاه محصولات سبز

با هدف گسترش استفاده از محصولات سبز و همگام با محیط زیست و کاهش مصرف مواد پلاستیکی، تصمیم گرفتیم فروشگاهی ایجاد کنیم تا علاوه بر حمایت از کسب و کارهای سبز، فرهنگ استفاده از این محصولات را در کشورمان جا بیندازیم.

فهرست